kmo-insider & 2011

Redactie kmo-insider
Marketing & Sales
10 jaar kmo-insider, Transport & Logistics 2011 beurs, ...

Nog twee maanden en 2010 zit erop. Onze redactie en het salesteam hebben de afgelopen weken samen gezeten om het nieuwe jaar in kaart te brengen. Wij hebben het voor u samengevat:

  • kmo-insider infobundel 2011
  • 10 jaar kmo-insider
  • user generated content
  • Onze infobundel is vernieuwd (3-luik A4), met daarin het overzicht van de mogelijkheden, tarieven en technische gegevens, online en voor het magazine.

    In september 2011 vieren we ons 10-jarig bestaan, en dit zal samen gaan met: een jubileumuitgave van 240 pagina's, een groot feest (meer details volgen) en een aanwezigheid op de beurs Transport & Logistics 2011. De oplage wordt verdubbeld, en we verdelen die maand 24.000 exemplaren.

    De nieuwe website groeit en daarom kan u de fiche 'user generated content' (zie hierboven) downloaden, die u alles vertelt over de mogelijkheden op onze website.

    Kmo-insider is klaar voor het nieuwe jaar en ons team staat klaar om er tegenaan te gaan. Indien u meer informatie wenst, dan kan u ons steeds contacteren via onderstaande gegevens:

    Naam
    Functie
    gsm
    e-mail

    Manu Van Nuffel
    Communication Consultant
    0488 625 000
    manu@kmo-insider.biz

    Lynn Van Steen
    Communication Consultant
    0485 185 656
    lynn@kmo-insider.biz

    Patrick Moens
    Uitgever
    0479 200 200
    patrick@kmo-insider.biz

    Kenneth De Decker
    Communication Consultant
    0484 253 252
    kenneth@kmo-insider.biz

    Luc Van Der Auwera
    Communication Consultant
    0477 767 471
    luc@kmo-insider.biz

    Freddy Michiels
    Hoofdredacteur
    0475 697 643
    redactie@kmo-insider.biz

    Ria Van Bortel
    Office Management
    03 491 83 75
    ria@kmo-insider.biz

    Webdesign Desk02